تحلیل رایگان کدال بورس و قابلیت های دیگر نسخه جدید

تحلیل رایگان کدال بورس

همانطوری که همه می‌دانید از سال گذشته تا به حال یکی از بهترین بازارها برای سرمایه‌گذاری، بازار بورس بوده است. اما هجوم به سمت بازار بورس بدون دانش و قابلیت تحلیل احتمالا برایتان گران تمام خواهد شد!
تحلیل کدال بورس یک کار تمام وقت است و اگر شما در کنار کار اصلی خودتان به‌عنوان سرمایه‌گذاری جانبی وارد بورس شده‌اید، باید وقت و هزینه‌ی زیادی را صرف آموزش تحلیل‌های مختلف بورس بکنید.
اما شاید فکر کنید که فرصتش را ندارید. یا حتی علاقه‌ای به زیر و رو کردن اسناد نمادها و شرکت‌ها و اعداد رو ارقام بی‌انتهای آنها را ندارید.
دانستن چند سرنخ اصلی می‌تواند به شما کمک ویژه‌ای در انتخاب نمادی که می‌خواهید بخرید بکند.
مثلا اینکه نماد مذکور در چند ماه گذشته چقد سودده بوده یا چقد زیان‌ده بوده؟ توانسته جذب سرمایه کند یا خیر؟ صورتهای مالی آن به چه صورت بوده‌اند؟ و …..

این اطلاعات همان تحلیل کدال بورس هستند که شاید بدست آوردن آنها برای هر تحلیل‌گری چند ساعت طول بکشد چه برسد به کسی که دسترسی و دید درستی هم از این اسناد ندارد.
اما فانوس در ورژن جدید خود بخشی به عنوان تحلیل کدال بورس اضافه کرده که تمام این اطلاعات به‌صورت رایگان و با سرعت چند ثانیه‌ای آپدیت می‌شوند.
تمام این اسناد و تحلیل‌ها معتبر و با استناد به داده‌های تحلیل‌گران حرفه‌ای بازار بورس تهیه شده است.
بنابراین با صرف کمترین زمان لازم می‌توانید مانند یک تحلیل‌گر حرفه‌ای سهم مورد نظرتان را شناسایی و خرید کنید 😉

عادت های مالی

همچین از این به بعد می‌توانید وارد قسمت عادتهای مالی شوید و هر روز خودتان را در یک دسته‌بندی با بقیه فانوسی‌ها مقایسه کنید.
اگر که توانسته بودید که هزینه‌هایتان را مدیریت کنید ما به شما افتخار می‌کنیم و اگر هم نه کمکتان می‌کنیم با مقایسه خودتان با بقیه، روند دخل و خرج‌تان را بهبود ببخشید.
برای استفاده از از این قسمت هیچ نیازی به کار اضافی نیست. فقط مثل سابق هزینه‌های خودتان را دسته‌بندی کنید، ما بقیه اطلاعات را برایتان محاسبه می‌کنیم.

 

اگر هنوز اپلیکیشن خودتان را آپدیت نکرده اید از دو لینک  زیر نسخه های جدید را از گوگل پلی و بازار دریافت کنید و از دو امکان جذاب و جدیدمون استفاده کنید 🙂

دانلود از کافه بازار دانلود از گوگل پلی

مطالب مرتبط

4 دیدگاه‌

  1. کاملا درسته بله

  2. میرتوحیدی گفت:

    خدمت صادقانه براساس وجدان و انسانیت شما را ستایش می کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.