سوالات متداول

اپلیکیشن مدیریت مالی شخصی فانوس متعلق به شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فرداست که یک شرکت خصوصی است و از سال 1389، محصولات و خدمات مالی و بانکی مختلفی را به بانکها، شرکتهای بیمه ای و بازار سرمایه ارائه میدهد. ازمشتریان این شرکت، بانک آینده، بانک دی، بیمه رازی، بیمه ایران، بیمه کوثرو … را میتوان نام برد.

خیر، استفاده از فانوس رایگان است. شرکت از کارمزد مربوط به فروش محصولات مالی و بانکی که در بخش پیشنهادهای اقتصادی فعال خواهند شد، منتفع میشود. اما امکانات اصلی اپلیکیشن همواره رایگان خواهد بود.


برنامه به حسابهای شما دسترسی ندارد و تنها از طریق خواندن پیامکهای بانکی که در ابتدای کار دسترسی آن را از شما گرفته است این اطلاعات را به صورت اتوماتیک وارد کرده است.

اپلیکیشن فانوس، پیامکهای بانکی شما را از اول ماه به صورت اتوماتیک وارد کرده است. بنابراین اگر حسابی دارید که خوانده نشده است، اول مطمئن شوید که از ابتدای ماه پیامکی مرتبط با آن حساب داشته اید یا نه. اگر ندارید، با اولین پیامکی که از این حساب برای شما ارسال شود، این بانک نیز اضافه میشود و نگرانی وجود ندارد. اما اگر پیامک داشته اید، احتمالا فانوس سرشماره این پیامک برایش تعریف نشده است. لطفا با پشتیبانی این نکته را در میان بگذارید که مشکل را سریعا برطرف کنیم.

اپلیکیشن مدیریت مالی شخصی فانوس متعلق به شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فرداست که یک شرکت خصوصی است و از سال 1389، محصولات و خدمات مالی و بانکی مختلفی را به بانکها، شرکتهای بیمه ای و بازار سرمایه ارائه میدهد. ازمشتریان این شرکت، بانک آینده، بانک دی، بیمه رازی، بیمه ایران، بیمه کوثرو … را میتوان نام برد. در این اپلیکیشن هم مانند سایر اپلیکیشنهای بانکی این شرکت، به منظور رعایت امنیت و حفظ محرمانگی اطلاعات کلیه پروتکلهای امنیتی سمت کاربر و سرور رعایت شده است.

در اپلیکیشن مدیریت مالی شخصی فانوس دو اتفاق است که نیاز به اینترنت دارد. به روز رسانی ارزش داراییهای شما (ارز، طلا، سکه، سهام و …) که هر روز ساعت 5 بعد از ظهر انجام میشود و به روز رسانی پیشنهادهای اقتصادی که هر دوی اینها نیاز به اینترنت دارند تا شما بتوانید به روز شده این امکانات را مشاهده کنید. به همین دلیل این اپلیکیشن فقط به صورت آنلاین کار میکند.

هشتگها برای شخصی سازی بیشتر دخل و خرج شماست. فرض کنید که برای یک مراسم خاص یا یک فرد خاص هم لباس تهیه میکنید، هم سفارش غذا میدهید، هم هزینه رفت و آمد دارید و …. همه خرجهای مربوط به این فرد یا این مراسم را میتوانید با هشتگ ثبت کنید و گزارشهای مربوط به هشتگ خود را مشاهده کنید

اطلاعات شما براساس شماره موبایل روی سرورهای ابری شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا ذخیره و محافظت میشود. (همان تکنولوژی که شرکتهای گوگل یا یاهو برای نگهداری اطلاعات ایمیل استفاده میکنند) و نیازی به نسخه پشتیبان وجود ندارد. شما میتوانید با  شماره موبایل و وارد کردن کد تایید که صرفا روی همین شماره ارسال میشود، روی هر تلفن همراه دیگری وارد شوید. با به روز رسانی اپلکیشن یا تغییر گوشی موبایل، اطلاعات از بین نخواهد رفت.

امکان پاک کردن تمامی اطلاعات بصورت یکجا وجود ندارد اما شما میتوانید هر تراکنشی را که نمیخواهید پاک کنید و یا برای پاک کردن اطلاعات یکی از حساب های بانکی خود میتوانید آن حساب را حذف کنید و دیگر پیامک های آن بانک در حساب شما نمایش داده نخواهند شد.

شما میتوانید از بخش پشتیبانی آنلاین داخل اپلیکیشن سوالات خود را مطرح کنید و پاسخ دریافت کنید. همینطور میتوانید در ساعات کاری با شماره 02142719295 تماس بگیرید و سوالات خود را از پشتیبانی فانوس بپرسید.

تماس با ما

شماره تماس پشتیبانی: 02142719295

ایمیل پشتیبانی: Support@fanoospfm.com

فانوس در شبکه های اجتماعی

410961