دخل و خرج

در صفحه دخل و خرج می‌­توانید کلیه هزینه‌­ها و درآمدهای خود را ثبت و مدیریت کنید.

اگر کاربر اندروید هستید، تمام تراکنش‌های شما از طریق پیامک­های بانکی، که در ابتدای نصب خود شما دسترسی خواندن آنها را به برنامه می‌­دهید بصورت خودکار ثبت می‌شوند و در صورتی که کاربر ios هستید، می‌­توانید تراکنش‌­ها را بصورت دستی ثبت نمایید.

 در این صفحه، خلاصه‌­ای از عملکرد شما در ماه جاری که شامل جمع کل مبلغ تراکنش‌­های پرداختی، دریافتی و مانده حساب می­‌باشد، مشاهده می‌­کنید. 

همچنین امکان ثبت دستی تراکنش، فیلتر کردن و مرتب سازی تراکنش­‌ها، دریافت خروجی اکسل از اطلاعات، دسته‌­بندی، هشتگ­‌گذاری (بعد از دسته‌بندی‌ دخل و خرجتان می‌توانید آن‌ها را با تعریف هشتگ برای خود شخصی‌سازی کنیدو ویرایش تراکنش در این صفحه وجود دارد.

*** توجه داشته باشید که به صورت پیش­فرض تراکنش‌­های مربوط به ماه جاری را مشاهده می­‌نمایید و در صورت نیاز به دسترسی و مشاهده تراکنش­های گذشته می توانید از قسمت فیلتر، تراکنش­های ماه­های دیگر را ببینید و یا هر فیلتر دیگری که مورد نیازتان باشد شامل تاریخ، منبع، نوع تراکنش، نوع دسته‌­بندی و وضعیت تراکنش را اعمال کنید.

همچنین برای تفکیک موضوعات هزینه و درآمد می­‌توانید آنها را دسته­‌بندی کنید و یا از امکان هشتگ­‌گذاری استفاده نمایید. این کار به شما کمک می­‌کند گزارشات دقیق­تری از عملکرد مالی خود داشته باشید.

برای ثبت تراکنش دستی بر روی به علاوه سمت چپ پایین صفحه کلیک کنید و با عکس زیر مواجه می شوید که موارد خواسته شده رو پر می کنید و در نهایت بر روی ثبت اطلاعات کلیک می کنید. 

دخل و خرج

مدیریت مالی شخصی، دخل و خرج ، حسابداری شخصی